Magnetyczne blokady do szaf z Aliexpress.

Aliexpress, blokady magnetyczne przed dziećmi do szaf.

Witajcie! Wracam do pisania po dość długiej przerwie. Jeśli zerkacie do mnie na Instagramie, to pewnie wiecie, że zostałam podwójną mamą. W związku z tym mam 2 razy mniej czasu. 🙂

Dzisiejszym postem zaczynam rozszerzać tematykę bloga o swoje opinie dotyczące produktów z Aliexpress. Mam nadzieję, że Was zainteresują.

Dlaczego akurat blokady magnetyczne?


Mam wrażenie, że każde inne nasza mała kombinatorka rozpracuje i dobierze się do rzeczy, które nie powinny być w zasięgu jej rączek. Takie przedmioty jak noże, tarki do warzyw, leki, środki czystości czy choćby lakiery do paznokci koniecznie trzeba zabezpieczyć.
Poza tym zabawy z sypkimi produktami też bywają problematyczne, coś o tym wiem... 🙂

Magnetyczne blokady wydały mi się najlepszą opcją ze względu na to, że będą przydatne nawet kiedy dzieci trochę podrosną. To taki zakup na lata.
Ważna jest dla mnie także estetyka, a takie zabezpieczenia są schowane w środku szaf. Z zewnątrz wszystko wygląda tak, jakby ich nie było.

Szczegóły zakupu:


Blokady magnetyczne można kupić na Aliexpress w paczkach po 4, 8 lub 12 sztuk. Dołączone są klucze w ilości od 1 do 3, forma ułatwiająca montaż oraz instrukcja po angielsku.


Ceny wahają się między około 25-60 złotych. Długo się zastanawiałam, czy na pewno je kupić. Jednak to jest dokładnie to, czego potrzebujemy.
Wybrałam zestaw 8 blokad z dwoma kluczami za około 45 złotych.

Wysyłka była darmowa. Wybrałam opcję bez śledzenia i zostałam mile zaskoczona. Jednak przesyłkę można było "szpiegować" od początku do końca jej drogi. Paczka dotarła do mnie w 2-3 tygodnie.

Nazwa aukcji: magnetyczny blokada dziecięca dziecko szafa bezpieczeństwa blokada ochrony dzieci dzieci szuflady szafki bezpieczeństwa szafka przed dziećmi zamki drop ship.

Link do aukcji, z której zamawiałam swoje blokady: https://s.click.aliexpress.com/e/dhHvvx2 .

Jak korzystać z blokad magnetycznych?


Grafika w instrukcji dobrze pokazuje, jak zamontować blokady w szafkach. Trzeba pamiętać, że grubość drzwiczek szaf nie może przekraczać 3 cm.
Najlepiej na początku nie dociskać mocno częsci przy przyklejaniu taśmą dwustronną, w razie gdybyśmy jednak chcieli mieć blokadę w innym miejscu, gdyby coś było za nisko itp. Te taśmy mocno się trzymają, są świetnej jakości.

Instrukcja przedstawia też, którą część przekręcić, aby zabezpieczenia nie blokowały szafek. Można je tak bez problemu włączać i wyłączać.

Do otwierania zablokowanych szaf służy "klucz". Wystarczy go przyłożyć do miejsca, w którym umieszczone jest zabezpieczenie magnetyczne. Kluczyk ma specjalną podstawkę z możliwością zamocowania jej na dołączoną taśmę. Trudniej jest go zgubić. 🙂


Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wszystko jest super jakościowo.

Co myślicie o takim rozwiązaniu?


Jakie macie pomysły na ograniczenie dzieciom dostępu do niebezpiecznych rzeczy?


Zamówiłam też takie zwykłe, paskowe blokady, żeby uratować naszą lodówkę przed dwulatką.

Chętnie poczytam Wasze opinie i rady. Pozdrawiam. 🙂

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze z linkami oznaczane są jako spam i nie dochodzi do ich publikacji.
Szanujmy się! :)

Copyright © 2016 Jak malować farbami akrylowymi? , Blogger